MĄKA KONOPNA

Mąka konopna jest pożywnym produktem bogatym w proteiny, witaminy i minerały, Omega-3 i Omega-6, błonnik pokarmowy i inne elementy niezbędne i ważne dla organizmu człowieka.

ZOBACZ WIĘCEJ

NASZA EKOTERRA

Mąka konopna właściwa do pieczenia i innych przepisów kulinarnych. Może być stosowana do zagęszczania sosów lub wymieszana z mąką pszenną do pieczenia. Zazwyczaj w większości receptur można zastąpić 25% mąki z pszenicy zwyczajnej mąką konopną. Mąka konopna ma orzechowy smak i ciemnozielony kolor.

BIAŁKO

30%

Tłuszcze

8%

Węgłowodany

24%

ENERGIA

290 kcal

MĄKA KONOPNA

Mąka z konopi to naturalna mieszanka łatwo przyswajalnych białek, niezbędnych tłuszczy omega-3 i omega-6 w doskonałych proporcjach, mnóstwo cennych witamin i enzymów. Białko pochodzące z konopi jest idealne dla każdego. Jest kompletnym źródłem wszystkich 20 znanych nam aminokwasów, w tym 9 niezbędnych aminokwasów (EAA), których nasz organizm nie może sam produkować. Białko z konopi służy wszystkim.

Właściwości zdrowotne

Mąka konopna zawiera dużo cennych składników, które pozytywnie wpływają na  przyspieszenie metabolizmu, wzmocnienie odporności organizmu, obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi.

PODOBNE PRODUKTY

PRODUKTY KONOPNE

NASIONA KONOPI ŁUSKANE

PRODUKTY KONOPNE

BIAŁKO KONOPNE 50,4%

PRODUKTY KONOPNE

BŁONNIK KONOPNY

PRODUKTY KONOPNE

MĄKA KONOPNA

PRODUKTY KONOPNE

NASIONA KONOPI NA KIEŁKI

PRODUKTY KONOPNE

NASIONA KONOPI NIEŁUSKANE

PRODUKTY KONOPNE

SÓL KONOPNA

PRODUKTY KONOPNE

BIAŁKO KONOPNE 51%