MAKUCH KONOPNY

Tłuszcz 8%; Białko 33%; Błonnik 35%

ZOBACZ WEICĘJ

Makuch konopny jest produktem otrzymywanym podczas procesu tłoczenia oleju z nasion konopi. Makuch konopny jest cennym pokarmem dla koni, świni i bydła (dzienna norma dostosowana jest do 2,5 kg). Makuch konopny obecnie jest zwykle używany do przygotowania przynęty dla ryb. Karp, płoć i inne białe ryby uwielbiają makuch konopny, dlatego jest najpopularniejszym dodatkiem w przynętach dla ryb. Z makucha konopnego wytwarzana jest mąka konopna bogata w witaminy i minerały.

GDZIE STOSUJE SIĘ MAKUCH KONOPNY

MĄKA KONOPNA

Mąka konopna wytwarzana jest z makucha konopnego. Mąkę dodaje się do zup, przystawek, produktów z kwaśnego mleka. Służy również do pieczenia i zagęszczania sosów.

POKARM DLA PTAKÓW

Makuch konopny stosowany jest na fermach drobiu. Jest dodawany do mieszanych pokarmów w celu zwiększenia produkcji jaj, odporności i przyspieszenia codziennego wzrostu.

POKARM DLA RYB

Makuch konopny jest uważany za najlepszą przynętę dla białej ryby i jest stosowane w większości przepisów. Makuch konopny jest doskonały dla łowienia karpia, leszcza i lin.

POKARM DLA ZWIERZĄT

Konopie to cenna karma dla zwierząt. Kilogram makucha według zawartości strawionego białka odpowiada 2,9 kg owsa lub 3 kg jęczmienia, 3,1 kg kukurydzy, 15,3 kg ziemniaków.

sprzedaż hurtową

Makuch konopny dostarczany jest w workach 25 kg. Masa i objętość są przybliżone. Koszt dostawy jest płatny osobno.

MAKUCH KONOPNY

ZOSTAWIĆ APLIKACJĘ W SPRAWIE OBLICZANIA CENY

ZOBACZ SZCZEGÓŁY KUP TERAZ