NASIONA KONOPI

Nasiona konopi są darem natury dla człowieka. Codzienne używanie nasion konopi zwiększa odporność, poprawia stan naczyń krwionośnych, skóry, włosów. Nasiona konopi zawierają niezbędne aminokwasy, są łatwe w trawieniu i wzmacniają mięśnie.

ZOBACZ WIĘCEJ

NASZA EKOTERRA

Pełny zakres przydatnych elementów w każdym z nasion. Nasiona konopi są bogate w białko. 35% czystego białka i 50% oleju z konopi zawierają czyszczone nasiona konopi, wszystkie 20 aminokwasów, a także unikalne białka, albuminy i edestyny, które są doskonale wchłaniane przez nasz organizm.

NASIONA NIEŁUSKANE

Dziś wielu ludzi przechodzi na dietę bezmięsną, zaczęto szukać coraz to nowych, roślinnych źródeł białka – jako alternatywy dla zwierzęcego. Chociaż akurat konopie wcale nie są taką nowością, bowiem już w średniowieczu były w Polsce podstawą żywienia. Mięso uznawane było wtedy za rarytas, nasiona konopi z kolei łatwo dostępne. Są one źródłem pełnowartościowego, przyswajalnego białka.

KUP TERAZ

BIAŁKO

20%

Tłuszcze

32%

Węgłowodany

14%

ENERGIA

429 kcal

NASIONA ŁUSKANE

Nasiona konopi są polecane przede wszystkim wegetarianom, ponieważ zawierają dobrze przyswajalne proteiny o najwyższej jakości biologicznej. Wśród roślin pod względem ich ilości ustępują tylko soi. Przyswajalność jest jednak o wiele większa, niż białka sojowego – wynika z tego, że w przeciwieństwie do soi, nie zawierają inhibitorów trypsyny oraz oligosacharydów, które zmniejszają wchłanianie oraz mają działanie wzdymające. Wartość biologiczną białka konopnego można porównać do białek jajka – ma zbliżone do niego proporcje wszystkich egzogennych aminokwasów (EAA). No, a wiemy, że kurze jajo zawiera „białko wzorcowe” – to mówi samo za siebie!

KUP TERAZ

Oczyszczone nasiona konopi zawierają około 35% białka i 50% oleju. Szeroko stosowane w kuchni i są zawarte w diecie profesjonalnych sportowców. Nasiona są oczyszczane mechanicznie bez obróbki termicznej i chemicznej.

BIAŁKO

30%

Tłuszcze

41%

Węgłowodany

15%

ENERGIA

566 kcal

Pełny zakres przydatnych elementów w każdym z nasion

ŻYWNOŚĆ

dla aktywnych i sportowych

Nasiona konopi są bogate w białko. Do 35% czystego białka i 50% oleju z konopi zawierają czyszczone nasiona konopi, wszystkie 20 aminokwasów, a także unikalne białka, albuminy i edestyny, które są doskonale wchłaniane przez nasz organizm.

Konopie – nr 1 w zawartości białka.

  • Konopie 35%
  • Soczewica 24%
  • Fasola 21%
  • Wołowina 20%
  • Kurczak 20%
  • Twaróg 18%
  • Ryby 16%
  • Jajka 13%

ŁATWE ZASWAJANIE ORGANIZMEM

ZMNIEJSZENIE POZIOMU ​​CHOLESTERYNY

WZMOCNIENIE IMMUNITETU

WZMOCNIENIE UKŁADU NERWOWEGO

POPRAWA PRACY UKŁADU
SERCOWO-NACZYNIOWEGO

POMAGA PRZY ODCHUDZANIU

PODOBNE PRODUKTY

PRODUKTY KONOPNE

NASIONA KONOPI ŁUSKANE

PRODUKTY KONOPNE

BIAŁKO KONOPNE 50,4%

PRODUKTY KONOPNE

BŁONNIK KONOPNY

PRODUKTY KONOPNE

MĄKA KONOPNA

PRODUKTY KONOPNE

NASIONA KONOPI NA KIEŁKI

PRODUKTY KONOPNE

NASIONA KONOPI NIEŁUSKANE

PRODUKTY KONOPNE

SÓL KONOPNA

PRODUKTY KONOPNE

BIAŁKO KONOPNE 51%