Based on 133 reviews
100%
(133)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

USZCZELNIACZ DO BALI 12 CM | 100% LEN | NATURALNY | 4 MM

Olej lniany

Produkt wygląda porządnie. Dobry kontakt, sprawna obsługa, polecam.

spanie w konopiach

Wreszcie, normalne ekologiczne i zdrowe produkty. Kołdra, jak na zimową wydaje się mi się mocno za cienka, ale w zasadzie ma taką wartość izolacyjną jak zwykła kilka razy grubsza . Poszewka rewelacja i doskonale współgra z kołdrą. Komfort spania nieporównywalny na korzyść konopnej. Teraz brakuje konopnej piżamy. Szukam, ale nie mogę znaleźć. Coś w rodzaju ubioru do yogi, wypoczynku etc z długimi rękawami i luźnymi spodniami bez ściągaczy na dole nogawek.

Maty lniane

Wszystko w porządku. Mata działa, roślinki rosną. Polecam sklep.

Wełna lniana i olej lniany do drewna

Produkt wygląda dobrze, zakupiłem go bo już w międzyczasie przekonałem się do wysokiej jakości juty uszczelniającej gr. 20mm. Bardzo dobry kontakt z firmą i miła obsługa. Przy okazji osobistego odbioru towaru wywiedziałem się, że firma prowadzi i monitoruje cały proces produkcji - od ziarna lnu/konopii do gotowego produktu.

Naturalne, ekologiczne uszczelniacze do domów z bali i nie tylko

Jestem naprawdę zadowolona. Długo szukałam naturalnych, ekologicznych uszczelniaczy do wypełnienia mniejszych i także sporych szczelin w starym domu z bali. I wreszcie znalazłam. Zamówiłam róźne rozmiary i materiały - taśmy lniane, konopne i paździerzowe. Nie zdążyłam ze wszystkim, bo znalazłam stronę Państwa późno, ale już to co udało mi się uszczelnić sprawia, że jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Dzięki.

Fantastyczna Poduszka

Poduszka wykonanana perfekcyjnie dawno nie widzialam tak starannie uszytej poduszki. Na początku należy się przyzwyczaić do spania na niej, teraz po kilku nocach czuć różnicę w jakości snu, posiadamy już cały komplet (kołdrę, pokrowiec na materac) Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów, które oferuje firma hempiflax.

Wstępna recenzja

Póki co pierwsze pasy juty zostały położone między ciosanymi balami i wygląda to dobrze. Materiał wzbudza moje zaufanie, wygląda solidnie. Co prawda dopiero za rok, podczas następnej zimy, będzie to można ocenić tak na 100%, ale póki co nie mam obaw i jestem zadowolony z zakupu.

Produkt godny polecenia.

Miła obsługa sklepu, szybka dostawa.

Taśma lniana

Użyłam do uszczelnienia domu z bala. Bardzo dobry produkt. Dodatkowe brawa za sposób pakowania - praktycznie zero plastiku i sztucznych wypełniaczy (tylko konieczna minimalna ilość taśmy klejącej).

Kołdra zimowa konopna

Jesteśmy z mężem zadowoleni z kołdry konopnej, jesteśmy wypoczęci, wolni od alergii, czujemy różnicę. Polecamy

Podkład na materac

Polecam produkty firmy hempiflax, mam alergię i czuję różnicę w wysypianiu się.

Ciepła i lekka kołdra, polecam

Poduszka Len&Len

Dawno nie widziałam tak porządnie uszytej poduszki. Zamówiłam dla męża. Wcześniej kilka razy w nocy przebudzał się, żeby poprawić poduszkę. Bo zdeformowana, bo przegrzana itd. Teraz, kiedy ma len pod głową śpi bez przerwy 🙂 Więcej chyba nie trzeba pisać 😉 Zamawiam kołdrę do kompletu. Przemiła obsługa, co w dzisiejszych czasach jest czymś wyjątkowym. Bardzo dziękuję!

super produkt

super produkt

Konopatka

Jakościowy naturalny produkt. Super

Świetny produkt

Taśma po zwinięciu w "sznur" doskonale nadaje się do uszczelniania starego domu z bali o niezbyt szerokich szczelinach. Również do uzupełniania ubytków po mchu i polepie.

super produkt

super produkt

Super materiał na izolacje domów. Dla mnie numer 1. Polecam

Taśma konopna

bardzo dobry produkt, użyłem taśmy do uszczelnienia bali w wybudowanym już domu. Szybka dostawa, polecam

Rewelacyjna taśma lniana

Świetny produkt, Bardzo fajnie się układa, świetnie izoluje Szybka dostawa i bardzo profesjonalna obsługa klienta Gorąco polecam

Super taśma! Panowie na budowie zaskoczeni również, zwłaszcza porównując ten uszczelniacz do produktu lnianego. Taśma konopna jest bardziej wytrzymała przy aplikacji a używa jej się z taką samą łatwością jak konopnej. Dziękuję też za bardzo dobry kontakt i szybką dostawę!

Wełna lniana do izolacji

Układanie wełny lnianej do izolacji to sama przyjemność. Ja użyłem wełnę lnianą do izolacji cieplnej wewnętrznej przegrody budowlanej . Gorąco polecam!! Ma przyjemny zapach i nie pyli!!

5 gwiazdek

Produkt bardzo dobry i szybka dostawa, sklep godny polecenia