Hempiflax group

dla tego żeby pamiętaliśmy prawdziwe wartości, naszych bliskich, miejsce, z którego pochodzimy, nasze korzenie i zapomniane umiejętności

Nasza działalność ma na celu promowanie na polskim rynku tak obiecującego na świecie kierunku działalności gospodarczej, jak uprawa i produkcja konopi i lnu. Jest prawie niemożliwe, aby wymienić wszystkie prawdziwie magiczne właściwości tych technicznych upraw. Wystarczy wspomnieć, że konopia jest jedyną rośliną znaną ludzkości, która oczyszcza gleby pogrążone w technogenicznych katastrofach.

HEMPIFLAX GROUP to polska marka handlowa przyjaznych środowisku naturalnych tekstyliów domowych, materiałów do zielonego budownictwa i produktów żywności ekologicznej. Wszystko z lnu i konopi! Hempiflax Group – realizacja naturalnie czystych produktów (ubrania, obuwie, pościeli, olejów, suplementów diety i kosmetyków). Uważamy, że w dobie technologii i dużego obciążenia technogenicznego ważne jest utrzymanie połączenia między człowiekiem a naturą. Dla nas natura to zdrowie. Dlatego jeśli chcesz być zdrowym, dawać swoim bliskim ekskluzywne i korzystne rzeczy, żyć w harmonii ze światem wokół nas, uprzejmie zapraszamy do sklepu internetowego firmy “HEMPIFLAX”!

 

EKODOM

Nasze życie w zgodzie z naturą

EKOTERRA

Z miłości do Zdrowej Żywności

LAGRIMA

SMAKI NATURY W każdej kropli

HEMPIFLAX

ZDROWY SEN–SZCZĘŚLIWY DZIEŃ!