ODBIÓR OSOBISTY

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w naszym firmowym sklepie internetowym. Aby skorzystać z tej opcji dostawy, wybierz opcję odbioru osobistego w trakcie składania Zamówienia.  Po złożeniu zamówienia z opcją „Odbiór Osobisty”, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów odbioru towaru.

Zdecydowaną większość zamówień przy płatności „za pobraniem” wysyłamy w ciągu 24-48h od złożenia zamówienia, a przy płatności przelewem w ciągu 24-48h od zaksięgowania wpłaty. Odbiór osobisty najczęściej w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. W przypadku braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia niezwłocznie poinformujemy Cię o tym mailem lub SMSem.

Odbiór osobisty obecnie dostępny w siedzibie naszej firmy tylko po przedpłacie. Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym złożeniu i opłaceniu zamówienia przy płatności przelewem bankowym. Tymczasowo nie ma możliwości płatności gotówką w przypadku zamówienia z odbiorem osobistym. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia i rezerwacji na dany produkt. Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu wpłaty na konto firmy.

Po otrzymaniu wiadomości SMS/e-mail od pracownika sklepu z informacją o skompletowaniu zamówienia, produkty można odebrać w wybranym sklepie stacjonarnym. Zazwyczaj zamówienie jest gotowe do odbioru następnego dnia po jego złożeniu.

Jeśli zależy Ci na szybszym odbiorze, napisz do nas wiadomość e-mail na mailowy adres sklepu lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel.: 733 407 000 (Pn. – Sob. w godz. 9:00 – 18:00).

Serdecznie zapraszamy naszych lokalnych, jak i podróżujących Klientów do odbioru osobistego w siedzibę firmy pod adres: Double Raw Fiberworks Sp. z o.o., ul. Glinik 193-A, 31-990 Kraków, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10:00 do 15:00, po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny. W dni świąteczne magazyn jest nieczynny. Paczka czeka na odbiór przez Ciebie 14 dni kalendarzowych. Po tym czasie nieodebrane zamówienie zostanie anulowane, a wpłacone uprzednio środki zwrócone na konto wpłacającego.

Możliwa wysyłka za granice po wcześniejszym ustaleniu szczegółów zamówienia oraz kosztów dostawy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnieniu ewentualnych pytań: napisz do nas