NASZA MARKA

MH “HEMPIFLAX” jest wynikiem współpracy wielu producentów, z których każdy jest liderem w swoich dziedzinach. Począwszy od przedsiębiorstw zajmujących się uprawą i pierwotnym przetwarzaniem surowców, a skończywszy na produkcji i sprzedaży gotowych produktów. Celem współpracy jest stworzenie unikalnego, przyjaznego dla środowiska produktu, który przyniesie korzyści ludziom i ziemi.

Wszystkie oferowane przez nas produkty tekstylne wykonane są w 100% z naturalnego
lnu i konopi,

bez użycia chemicznych dodatków.

Tekstylia domowe - coś, co można polecić krewnym, dzieciom i bliskim!

Europejska jakość

Szybka dostawa na terenie całej Polski

Rabaty dla stałych klientów

70% naszych klientów dokonuje powtórnych zakupów

WYROBY TEKSTYLNE Z LNU I KONOPI - PRAWIDŁOWY WYBÓR!

kołdra lniana kupić

Len …

Co myślisz po usłyszeniu tego słowa? Z reguły każdy z nas wyobraża wygodne, praktyczne tkaniny i rzeczy z lnu. Lub przypomina o oleju lnianym – szeroko stosowanym w kosmetologii i medycynie. Jaki jest powód popularności lnu i produktów z niego? Sekret tkwi w unikalnych naturalnych właściwościach tej rośliny, które sprawiają, że wyroby lniane są nie tylko wygodne, piękne, trwałe, ale również korzystne dla ludzkiego ciała.

Konopie …

U wielu ludzi tkanina konopna jest asocjacyjnie umieszczona na równi z płótnem i wygląda jak gruby materiał. Ale warunki produkcji na dziś są tak ulepszone, że możemy doprowadzić włókna konopi do dowolnego stanu miękkości. Na przykład, aby stworzyć miękkie włókno bielizny pościelowej, stosujemy “pranie przemysłowe”. Metoda zmiękczania tkanek przeprowadzana bezpośrednio na produkcji, aby stworzyć przyjemną teksturę pościeli. Jednocześnie wytrzymałość i trwałość produktu są doskonale zachowane, więc trudno będzie rozerwać lub zetrzeć włokna konopi, nawet po długim okresie eksploatacji. Przyjemną zaletą pościeli jest specjalna miękkość tkaniny, która przejawia się za każdym razem, od prania do prania.

przeciw alergii

Powiedz “NIE!” alergie

Produkty lniane i konopne nie powodują alergii. Jest to prawdziwe “zbawienie” dla osób cierpiących na reakcje alergiczne na wełnę, bawełnę, puch, włókna syntetyczne. Len i konopie jest twoimi serdecznymi przyjaciółmi! Unikalne właściwości tych włókien – przepuszczalność powietrza, przewodność cieplna, zapewniają optymalne warunki dla układu sercowo-naczyniowego, normalizują rytm serca.

Aromaterapia

Zdrowy, pełnoprawny sen to gwarancja dobrego samopoczucia przez cały dzień, prawda? Produkty z lnu i konopie pomogą Ci dobrze wypocząć nocą. W końcu substancje uwalniane przez włókna uspokajają układ nerwowy, mają korzystny wpływ na stan układu mięśniowego, normalizują oddychanie.

Lekarzy “Len i Konopie”

Wieki ludzkiego doświadczenia w uprawie i stosowaniu lnu i konopie, a także współczesne badania medyczne potwierdzają wyjątkową zdolność tych roślin do ochrony przed patogenną mikroflorą; utrzymać odporność; mieć ogólny efekt zdrowotny. Substancje zawarte w włóknach lnianych i konopnych są w stanie wchłaniać wolne rodniki, zwalczać przedwczesne starzenie się skóry, rozwój chorób nowotworowych. Prezentuj sobie komfort i przytulność dzięki tym produktam! Jeśli wybierzesz len czy konopie dla siebie – materiały przyszłości pochodzące z głębi wieków, masz gwarancję idealnego środowiska dla komfortu. Kołdry i pościel z tych włókien nie gromadzą elektryczności statycznej, absorbują nadmiar wilgoci, dają ciepło.

 Produkty lniane i konopne to krok w przyszłość, w świat przyjaznego do natury  środowiska życia.
Materace, kołdry, poduszki, pościel z włókien naturalnych zaprezentują słoneczny zapach traw łąków, harmonii i komfortu.

Dlaczego angażujemy się w naturalne tekstylia do domu

Idea produkcji przyjaznego dla środowiska tekstylia domowego polega na dbaniu o własne zdrowie.
Ja, jako kobieta i matka dwójko dzieci, wierzę, że zdrowie jest gwarancją szczęścia!
Zdrowy człowiek może być szczęśliwy, a może nie być.
A kiedy nie jest zdrowy – nigdy nie jest szczęśliwy.

Zdrowie zależy od wielu czynników:

  • To jest ekologia;
  • Co otacza nas samych;

  • Jak myślimy;
  • Co jemy;

Są czynniki, na które nie mamy wpływu, ale są te, które możemy zmienić!

A wybór tekstylia domowego jest jednym z nich. Co więcej, spędzamy 1/3 naszego życia we śnie.

  • Ponieważ na rynku praktycznie nie ma naturalnych na 100 procent, przyjaznych dla środowiska materacy, koców, poduszek i pościeli (większość zawiera sztuczne składniki, szkodliwe kleje, impregnaty). My zorganizowały produkcje wypełniacze ze lnu i konopie do tekstylia domowego. Zadanie zostało ustalone dla technologów w celu opracowania wypełniacza wykonanego z włókien naturalnych na wyroby włókiennicze.
  • W wyniku rozwoju stworzyliśmy linię tekstylia domowego, która nie ma odpowiednika pod względem przydatności i przyjazności dla środowiska. W końcu len ta konopie ma zestaw przydatnych właściwości, które mają niesamowity, pozytywny wpływ na nasze zdrowie.
  • Kochamy to, co robimy, kochamy nasz produkt i dzielimy się nim z każdym!
komplety pościeli naturalne, tekstylia domowe z włóknem konopnym, z wypełnieniem konopnym, kołdra letnia konopna, najlepsza jakość w super cenie
KOŁDRA I PODUSZKA LNIANA LEN & LEN | DWUSTRONNA z lnu, włókno lniane, z wypełnieniem naturalnym; kołdry z poduszkami

Aby kupić naturalne produkty tekstylne wykonane są w 100% z naturalnego lnu i konopi, zamawiaj online na naszej stronie sklepu internetowego lub serdecznie zachęcamy do odwiedzenia sklepów stacjonarnych w Krakowie:

  • Salon Materacownia, ul. Zakopiańska 58, 30-418, Kraków;
  • Salon Ciepła Kołderka, ul. Kalwaryjska 39, 30-504, Kraków;

KUP TERAZ

POPULARNE PRODUKTY

770.00 820.00 
-37%
770.00 1,270.00 
-37%
735.00 1,200.00 
-56%
465.00 940.00 
-52%
530.00 1,000.00