NASZA MARKA

Twój dobry dzień zaczyna się w sypialni. Od tego, jak się wyśpisz, zależy nie tylko samopoczucie fizyczne, ale również psychiczne. Dobry poranek to energia, humor i pomysły na cały długi dzień. Wystarczy jednak chociażby niewielkie zaburzenie snu, by przez kolejny dzień borykać się z wieloma niedogodnościami. Jak więc zapewnić sobie dobry nastrój? Zacznij od przyjrzenia się warunkom, w jakich śpisz. Niewygodna kanapa, pościel ze sztucznych materiałów, zbyt mało lub zbyt dużo światła w sypialni? To wszystko ma ogromny wpływ na jakość snu.

„TEKSTYLIA DOMOWE Z LNU I KONOPI” to polska rodzinna marka która powstała z pasji do rzeczy naturalnych mających pozytywny wpływ na człowieka. Wszystkie wyroby stworzone z miłości do natury i pięknych przedmiotów, dla tych którzy szukają rzeczy wyjątkowych, by stworzyć wokół siebie i bliskich inspirującą przestrzeń. Tekstylia domowe wykonane są z najlepszej jakości tkaniny lnianej, konopnej oraz bawełnianej. Innowacyjne naturalne wypełnienie z włókien lnianych oraz konopnych jest to materiał naturalny, ekologiczny, przyjazny dla środowiska i biodegradowalny. Włókna lniane i konopne są wytrzymałe, wręcz niezniszczalne, może służyć przez długie lata. Naturalne wypełnienie dają uczucie komfortu w upalne dni, ponieważ materiał zapewnia odpowiednią przewiewność, dzięki czemu ciało może swobodnie oddychać.

Wszystkie oferowane przez nas wyroby tekstylne wykonane są w 100% z naturalnych surowców,
z włókien lnu i konopi, bez użycia chemicznych dodatków.

z miłości do natury i troski o zdrowie

Europejska jakość

Szybka dostawa na terenie całej Polski

Rabaty dla stałych klientów

70% naszych klientów dokonuje powtórnych zakupów

TEKSTYLIA DOMOWE Z LNU I KONOPI TO PRAWIDŁOWY WYBÓR DLA wszystkich!

kołdra lniana kupić

Len …

Co myślisz po usłyszeniu tego słowa? Z reguły każdy z nas wyobraża wygodne, praktyczne tkaniny i rzeczy z lnu. Lub przypomina o oleju lnianym – szeroko stosowanym w kosmetologii i medycynie. Jaki jest powód popularności lnu i produktów z niego? Sekret tkwi w unikalnych naturalnych właściwościach tej rośliny, które sprawiają, że wyroby lniane są nie tylko wygodne, piękne, trwałe, ale również korzystne dla ludzkiego ciała.

Konopie …

U wielu ludzi tkanina konopna jest asocjacyjnie umieszczona na równi z płótnem i wygląda jak gruby materiał. Ale warunki produkcji na dziś są tak ulepszone, że możemy doprowadzić włókna konopi do dowolnego stanu miękkości. Na przykład, aby stworzyć miękkie włókno bielizny pościelowej, stosujemy „pranie przemysłowe”. Metoda zmiękczania tkanek przeprowadzana bezpośrednio na produkcji, aby stworzyć przyjemną teksturę pościeli. Jednocześnie wytrzymałość i trwałość produktu są doskonale zachowane, więc trudno będzie rozerwać lub zetrzeć włokna konopi, nawet po długim okresie eksploatacji. Przyjemną zaletą pościeli jest specjalna miękkość tkaniny, która przejawia się za każdym razem, od prania do prania.

przeciw alergii

Powiedz „NIE!” alergie

Produkty lniane i konopne nie powodują alergii. Jest to prawdziwe „zbawienie” dla osób cierpiących na reakcje alergiczne na wełnę, bawełnę, puch, włókna syntetyczne. Len i konopie jest twoimi serdecznymi przyjaciółmi! Unikalne właściwości tych włókien – przepuszczalność powietrza, przewodność cieplna, zapewniają optymalne warunki dla układu sercowo-naczyniowego, normalizują rytm serca.

Aromaterapia

Zdrowy, pełnoprawny sen to gwarancja dobrego samopoczucia przez cały dzień, prawda? Produkty z lnu i konopi pomogą Ci dobrze wypocząć nocą. W końcu substancje uwalniane przez włókna uspokajają układ nerwowy, mają korzystny wpływ na stan układu mięśniowego, normalizują oddychanie.

Lekarzy „Len i Konopie”

Wieki ludzkiego doświadczenia w uprawie i stosowaniu lnu oraz konopi, a także współczesne badania medyczne potwierdzają wyjątkową zdolność tych roślin do ochrony przed patogenną mikroflorą; utrzymać odporność; mieć ogólny efekt zdrowotny. Substancje zawarte w włóknach lnianych i konopnych są w stanie wchłaniać wolne rodniki, zwalczać przedwczesne starzenie się skóry, rozwój chorób nowotworowych. Prezentuj sobie komfort i przytulność dzięki tym produktam! Jeśli wybierzesz len czy konopie dla siebie – materiały przyszłości pochodzące z głębi wieków, masz gwarancję idealnego środowiska dla komfortu. Kołdry, poduszki i pościel z tych włókien nie gromadzą elektryczności statycznej, absorbują nadmiar wilgoci, dają ciepło.

Artykuły pościelowe z naturalnym wypełnieniem z włókien lnianych oraz konopnych to krok w przyszłość, w świat przyjaznego do natury środowiska życia.
Materace, kołdry, poduszki i pościel z tych włókien zaprezentują słoneczny zapach traw łąków, harmonii i komfortu.

zaproś czystą naturę do Twojej sypialni!

Idea produkcji przyjaznych dla środowiska tekstyliów domowych polega pod względem deklarowanej troski o własne zdrowie. Ja, jako kobieta i matka dwójko dzieci, wierzę, że zdrowie jest gwarancją szczęścia! Zdrowy człowiek może być szczęśliwy, a może nie być. A kiedy nie jest zdrowy – nigdy nie jest szczęśliwy …

Sypialnia i łóżko – to tutaj zaczyna się Twój dobry dzień!

Jak więc spać, żeby się wyspać?

Podstawą regenerującego snu jest więc weryfikacja jakości pościeli. Istotna jest nie tylko kołdra, ale również poduszka, materac i prześcieradło. Jeśli więc nie syntetyczne materiały, to jakie? Postaw na naturę! Choć w pierwszej chwili może kojarzyć się przecież z różnymi „żyjątkami”, to musisz jednak wiedzieć, że szlachetne materiały, takie jak bawełna, konopie i len są nie tylko organicznie czyste, ale również nie gromadzą żadnych (absolutnie żadnych!) patogenów, takich jak grzyby czy pleśń. Kołdra konopna czy lniana to perfekcyjne połączenie tego, co najlepsze: szlachetnych materiałów bezpiecznych dla alergików, estetycznego wyglądu oraz trwałości przez wiele lat.

Jak zapewnić sobie bezpieczny i zdrowy sen?

Włókna lniane oraz konopne to czysty, organiczny materiał, który od stuleci znany jest ze swoich właściwości zdrowotnych. Nie gromadzi grzybów, pleśni i bakterii, dzięki czemu jest wprost wymarzonym materiałem dla alergików. Włókna konopne lub lniane doskonale odprowadzają także wilgoć, dzięki czemu nigdy nie obudzisz się spocony. Co więcej – kołdry z wypełnieniem z włókien naturalnych ma także doskonałe właściwości termoregulujące. Dzięki temu temperatura pod nią zawsze będzie optymalna. Miękkie, miłe w dotyku poszycie, posiadające nowoczesny, elegancki wzór, dodatkowo uprzyjemni korzystanie z kołdry czy poduszki.

Dlaczego tak ważny jest wybór odpowiedniej pościeli

Wybór tekstyliów domowych jest jednym z nich. Co więcej, spędzamy 1/3 naszego życia we śnie.

  • Ponieważ na rynku praktycznie nie ma naturalnych w 100% przyjaznych dla środowiska kołder, koców, poduszek i pościeli (większość zawiera sztuczne składniki, szkodliwe kleje oraz impregnaty). My zorganizowały produkcje wypełnienia ze lnu i konopi do tekstyliów domowych. Zadanie zostało ustalone dla technologów w celu opracowania wypełnienia wykonanego tylko z włókien naturalnych na wyroby włókiennicze.
  • W wyniku rozwoju stworzyliśmy linię, która nie ma odpowiednika pod względem przydatności i przyjazności dla środowiska. W końcu len ta konopie ma zestaw przydatnych właściwości, które mają niesamowity, pozytywny wpływ na nasze zdrowie.
  • Kochamy to, co robimy, kochamy nasz produkt i dzielimy się nim z każdym!
komplety pościeli, tekstylia domowe z włóknem konopnym, z wypełnieniem konopnym, kołdra letnia konopna, najlepsza jakość w super cenie
KOŁDRA I PODUSZKA LNIANA LEN & LEN | DWUSTRONNA z lnu, włókno lniane, z wypełnieniem naturalnym; kołdry z poduszkami

Aby kupić naturalne produkty tekstylne wykonane są w 100% z naturalnego lnu i konopi, zamawiaj online na naszej stronie sklepu internetowego lub serdecznie zachęcamy do odwiedzenia sklepów stacjonarnych w Krakowie:

  • Salon Materacownia, ul. Zakopiańska 58, 30-418, Kraków;
  • Salon Ciepła Kołderka, ul. Kalwaryjska 39, 30-504, Kraków;
KUP TERAZ

POPULARNE PRODUKTY