WSPÓLNA PRACA PRZYNOSI ZYSKI

Firma Double Raw Fiberworks stale się rozwija i idzie do przodu. Nieustannie pracujemy nad jakością naszych produktów, poszerzamy rynek zbytu i znajdujemy nowych odpowiedzialnych hodowców lnu i konopi. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem na rynku produktów tych roślin, zróbmy to razem!

DOSTAWCOM SUROWCÓW

Zapraszamy do współpracy rolników, hodowców konopi, początkujących i dużych producentów nasion konopi, włókna konopnego oraz innych towarów bez konopi narkotycznych. Jesteśmy gotowi rozważyć pracę na podstawie umowy i zbudować współpracę na wzajemnie korzystnych warunkach. Dostarczonym produktom muszą towarzyszyć wszystkie pozwolenia i być zgodne z standardu.

DOSTAWCY I HURTOWNIE
odbiór osobisty

DLA KLIENTÓW HURTOWYCH

Zawsze cieszymy się z nowych klientów i jesteśmy gotowi na owocny dialog. Jeśli jesteś producentem żywności lub masz sklep ze zdrową żywnością, witaj! Mamy korzystne oferty rozpoczęcia wzajemnie korzystnej współpracy. Nasze produkty są wysokiej jakości, a Państwa klienci będą zadowoleni. Współpracujemy ze wszystkimi regionami Polski, krajów UE i jesteśmy gotowi dostarczyć produkty na eksport.

OFERTA

INWESTOROM

Rynek konopi w Polsce znajduje się na wczesnym etapie rozwoju i dziś jest najlepszy czas na inwestycje. Od kilku lat nasza firma opanowała przyjazne dla środowiska sposoby wytwarzania wysokiej jakości żywności z konopi i stale rozwija się w tym kierunku. Ponadto rozwijamy nowe sfery na tym rynku. Zapraszamy inwestorów do wzięcia udziału w interesującym, „zielonym” i zdrowym biznesie.

kontakt

PROGRAM PARTNERSTWA

Jeśli masz stronę internetową, stronę społecznościową lub po prostu chcesz polecić nasze produkty, zawsze jesteśmy otwarci na współpracę. Jesteśmy gotowi omówić z Państwem wszystkie pytania i propozycje współpracy!

PARTNERZY